O nás

Přestože naše advokátní kancelář byla založena na počátku roku 2010, její tým se skládá z právníků s mnohaletou praxí v oblasti advokacie, jakož i právního poradenství v pozicích firemních právníků ve významných českých i mezinárodních společnostech.

 

Proč spolupracovat s námi?

Poskytování právních služeb na vysoké profesionální úrovni je pro nás samozřejmostí. Naším cílem je též zároveň dokonale porozumět potřebám našich klientů a obchodních partnerů a jejich obchodním plánům, a na základě těchto detailních znalostí pak připravit právní poradenství takzvaně šité na míru. Naší výhodou je skutečnost, že jsme řadu let pracovali uvnitř obchodních společností a rozumíme jejich stylu práce a požadavkům, které jsou kladeny na právní servis pro firemní klientelu.

 

právníci abbot

 

Korporátní právo, státní správa i právní pomoc v advokacii.

Zkušenosti máme i v oblasti práce ve státní správě. Zároveň nejsme nováčky ani v oblasti poskytování právní pomoci v advokacii (jak dokládá naše praxe ve významných českých a zahraničních advokátních kancelářích).

 

Řešení s přidanou hodnotou.

Chceme pro Vás vytvářet řešení, jež nebudou pouze v souladu s právem, ale která Vám poskytnou vysokou přidanou hodnotu, ať už z hlediska Vašeho podnikání, či jiných aktivit. Sázíme na dlouhodobé vztahy s našimi partnery. Sázíme na důvěru, jistotu a profesionalitu. Sázíme na naše klienty. Sázíme na budoucnost.

 

Členství

Jsme aktivními členy a velmi úzce spolupracujeme s vybranými profesními sdruženími a asociacemi:

 

Česká společnost pro stavební právo